Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Jutro w Rzeszowie utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku obchodami Święta Wojska Polskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Na czas przemarszów pododdziałów wojska czasowo będą zamykane niektóre ulice. Blokowane będą również drogi przylegające do zamykanych odcinków.

Jutro pierwsze utrudnienia pojawia się w godzinach od 9.10 do 9.15. Zamknięte wtedy zostaną odcinki ulic Langiewicza od wjazdu do jednostki wojskowej do skrzyżowania z ul. Reformacką i ul. Reformacka do Kościoła Garnizonowego.

W godzinach od 10.15 do 10.45 planowany jest przemarsz pododdziałów na miejsce uroczystości pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego. Zamknięte zostaną: ulica Langiewicza na odcinku od skrzyżowania z Reformacką i Jagiellońską, ul. Hoffmanowej, ul. Mochnackiego, Al. Cieplińskiego w kierunku ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Księdza Jałowego. 

W godzinach od 12.15 do 12.45 na czas defilady pododdziałów zamknięte zostaną: ul. Ks. Jałowego (od wjazdu na ROSiR) w kierunku ul. Cieplińskiego, Al. Cieplińskiego w kierunku ul. Mochnackiego, ul. Mochnackiego ul. Hoffmanowej i odcinek ul. Langiewicza do wjazdu do jednostki wojskowej. 

Na czas zamknięcia ulic blokowane będą również mijane skrzyżowania.

Źródło: Policja

Reklama: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?