Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Jutro Resovia zagra z Górnikiem Łęczna. Będą dodatkowe autobusy MPK dla kibiców

RZESZÓW. Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia poinformował, że na mecz 5. kolejki pomiędzy CWKS Resovia ? Górnik Łęczna zostaną uruchomione dodatkowe autobusy MPK, którymi kibice będą mogli dojechać na mecz i z niego wrócić.

Roboczo nazwana linia ?MECZ? pojedzie trasą linii nr 34 (Wyspiańskiego Stadion ? Powstańców Warszawy Stadion). Kurs na mecz wyruszy o godzinie 10:41 natomiast kurs powrotny wyruszy o godzinie 14:15 (30 minut po końcowym gwizdku) z przystanku ?Hetmańska Stadion? ? czytamy w komunikacie klubu.

Mecz rozpocznie się o godz. 12, na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69.

Oferta: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?

Kwestie wstępu na stadion

  • Kasy biletowe zostaną otwarte o godzinie 10:45. Przy zakupie biletu należy podać imię, nazwisko oraz PESEL.
  • Ze względów organizacyjnych wejście na stadion będzie odbywać się tylko wejściem na trybunę wschodnią (kryta, od strony ul. Powstańców Warszawy). Dla kibiców będą dostępne 4 kołowrotki.
  • Wejście i wjazd od strony ul. Hetmańskiej zostanie przeznaczony dla kibiców gości. Ze względów bezpieczeństwa stadion najpierw opuszczą kibice gości natomiast później zostanie otwarte wyjście z trybuny wschodniej.
  • Kibice posiadający karnet VIP chcący wjechać na stadion swoim samochodem z innymi kibicami proszeni są o poinformowanie swoich pasażerów o nabyciu biletu w przedsprzedaży (nie ma możliwości nabycia biletu dla osób wjeżdżających na stadion) lub przygotowania karnetu do kontroli.
  • Operator stadionu, czyli Urząd Miasta informuje o nowym punkcie regulaminu tj. zakazu wnoszenia słonecznika łuskanego. Prosimy o dostosowanie się do punktu i w razie potrzeby nabycie innej przekąski przed przyjściem na mecz.

Źródło: http://cwks-resovia.pl