Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jubileuszowa edycja „Babskiego Combra”. ?Anegdoty na temat mężczyzn?

BOGUCHWAŁA. Już 8 lutego br. w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale odbędzie się jubileuszowa X edycja „Babskiego Combra”. Start o godz. 17.

„Babski Comber” jak sama nazwa wskazuje jest skierowany wyłącznie dla Pań. Jest to biesiadno- taneczna zabawa. Warunkiem uczestnictwa jest strój karnawałowy lub jego element oraz przygotowanie skeczy i anegdot na temat mężczyzn ? informują organizatorzy.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek. Dodatkowo  zabawę z wodzirejem przy orkiestrze, a także  liczne konkursy z niespodziankami oraz wspaniałą zabawę dla wszystkich przybyłych na imprezę uczestniczek. Zabawa zakończy się wyłonieniem „Combrówki 2018”.

Cena biletu to 60 zł. W menu znalazły się: obiad, deser, zimne przekąski, kawa, herbata oraz napoje. Zapisy trwają do 28 stycznia w Ośrodku Kultury w Lutoryżu, od poniedziałku do piątku w godz. 16-19. Jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 17 85 00 992 i/lub 530 863 656.