Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Jasło. Lipiec na basenie w wyjątkowej cenie!

Fot. UM Jasło

Do tej pory, Urząd Miasta w Jaśle przekazywał corocznie około 1600 bezpłatnych wejściówek na jasielski basen. W tym roku, poza pulą bezpłatnych biletów, wprowadziliśmy dodatkową propozycję, która pozwoli jeszcze większej liczbie młodych osób skorzystać z oferty basenu otwartego – informuje UM Jasło.

Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Jaśle zapraszamy dzieci i młodzież z jasielskich szkół podstawowych do skorzystania z lipcowej promocji! Każdy, kto jest uczniem szkoły podstawowej z terenu Jasła, może kupić bilet za jedyne 5 zł zamiast 16 zł! Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku. By skorzystać z tańszej wejściówki – bilet musisz kupić do godz. 12. – zostaliśmy poinformowani.

Dlaczego warto?

  • Fantastyczna zabawa na świeżym powietrzu.
  • Wyjątkowo niska cena, dzięki której jeszcze więcej dzieci będzie mogło cieszyć się basenem.

Dla kogo?

  • Uczniowie jasielskich szkół podstawowych
  • Promocja dotyczy ponad 2,6 tys. dzieci i młodzieży
  • Wystarczy okazać legitymację szkolną przy wejściu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie na basen, skorzystajcie z promocyjnej ceny i cieszcie się latem pełnym wodnych atrakcji! Przypominamy, że w tym tygodniu przewodniczący wszystkich naszych osiedli, jak co roku, otrzymają jednorazowe wejściówki na basen, które będą przekazywać młodym mieszkańcom – informuje UM Jasło.

źródło: Urząd Miasta w Jaśle