Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jarosław. Motocykliści chcą zablokować wszystkie stacje Orlenu

Rosnące ceny paliw sprawiają, że kierowcy mają problemy finansowe. Nie mogą zatankować swoich pojazdów w przystępnej cenie. Jak twierdzi wielu ekspertów cena za litr paliwa może w najbliższym czasie przekroczyć 9 złotych.

Kierowcy wyrażą swój przeciw wobec cenom paliw na stacjach w Jarosławiu, w sobotę o godz. 11.

Kraj: wysokie ceny paliw. Kierowcy mają dość! [BLOKADA STACJI]

Treść posta:

Sądzę, że nie jestem odosobniony w przemyśleniu, że naszedł już czas na wyrażenie swojego zdania, swojego niezadowolenia z drakońskich cen paliw jak widzimy na dystrybutorach

Paliwo już kosztuje ponad 8 zł a Orlen przygotowuje się do dwucyfrowej ceny na swoich stacjach, marże rafineryjne biją kolejne rekordy

Weźmy przykład z kierowców Bielsko-Biała i jedźmy zatankować swoje pojazdy w sobotę 11.06. o godzinie 12:00 na wszystkie stacje benzynowe Orlen w Jarosławiu.

Oczywiście jeśli tuż przed dystruborami wasze pojazdy ulegną awarii, myślę że w ciągu godziny taką usterkę uda się usunąć i o 13:00 odjedziemy z miejsca postoju.

Można różnież z sugestią kolegów, tankować za piątaka, zapłacić, nawinąć raz jeszcze i raz jeszcze, a wszytko w dostojny, spokojny sposób.

Jeśli zobaczycie, że nie jesteście w stanie zatankować na danej stacji , jeździcie na inną, gdzie będzie trzeba ponoć kolegom i tam spróbujcie.

Musimy głośno wyrażać swoje zdanie, żeby zaczęli liczyć się z nami, a inni kierowcy, w innych miastach, miejscowościach, poszli za przykładem kierowców z Bielsko – Biała i naszym

Dość dojenia

Na pewno jedną taką akcją nie spowodujemy, że zacznie się zmieniać, ale może tak jak ludzie z Bielsko – Biała damy impuls innym w Polsce i kiedy wyjadą nas setki tysięcy, zostaniemy zauważeni.
Oczywiście można nic nie robić, nikt nikogo, do niczego nie zmusza.

Spotkamy się wszyscy – motocyklisci, samochodziarze od 11:00 w Jarosławiu na „III peronie”

https://maps.app.goo.gl/Ayz2PVAZi7YTtMwJ6

gdzie podzielimy się na grupy