Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

„Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii” – spotkanie online z psycholożką Katarzyną Miller

Fot. Materiały prasowe

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza 13 listopada 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie online „Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii”, którego gościem będzie Katarzyna Miller – psycholożka i filozofka, terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem, autorka i współautorka licznych książek  – poradników z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Wirtualne spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, obowiązuje rejestracja na stronie:https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-jak-zachowac-pogode-ducha-w-czasie-pandemii-spotkanie-z-katarzyna-miller/register

30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Prowadzenie spotkania – Dorota Dominik

Obsługa techniczna – Joanna Piller i Janusz Haliniak (Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP). Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

(ip)