Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Jak inwestować na giełdzie? Ruszają zapisy do podkarpackiej edycji ?Szkoły Giełdowej?

Fot. WSIiZ

RZESZÓW. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują podkarpacką edycję ?Szkoły Giełdowej?. Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób, które są zainteresowane inwestowaniem na giełdzie.

?Szkoła Giełdowa? jako przedsięwzięcie jest realizowane w 12 miastach Polski, na tej liście pojawił się także Rzeszów (WSIiZ). Kurs trwa 14 godzin, jego nazwa to ?Podstawy inwestowania na giełdzie?. Jest on przeznaczony dla początkujących i przyszłych inwestorów. Wśród zagadnień, które porusza znalazły się m.in.: funkcjonowanie rynku kapitałowego oraz analiza spółek.

Program realizuje Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych pod honorowym patronatem GPW. Wykłady prowadzą m.in.: praktycy i specjaliści rynku kapitałowego. Osoba, które weźmie udział w szkoleniu otrzyma zestaw materiałów edukacyjnych oraz certyfikat ukończenia kursu, który wyda GPW w Warszawie.

– Rzeszowska edycja ?Szkoły Giełdowej? odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2017 r. w Laboratorium Finansowym Centrum Edukacji Międzynarodowej usytuowanym w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej ? informuje Dominik Łazarz z Biura Prasowego WSIiZ.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem https://www.gpw.pl/szkola-gieldowa