Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ile kosztuje internet światłowodowy w Rzeszowie? Porównujemy oferty!

Fot. Materiały reklamowe

Internet światłowodowy cieszy się w Polsce coraz większą popularnością! To innowacyjne rozwiązanie polegające na przesyłaniu danych za pomocą fali świetlnych przez kabel wykonany z włókna szklanego oraz tworzyw sztucznych. Internet światłowodowy w Rzeszowie to oferta zarówno dla gospodarstw domowych, jak i mniejszych lub większych firm. Warto zwrócić uwagę na to rozwiązanie, szczególnie dzisiaj, gdy nauka oraz praca w wielu przypadkach odbywają się w domu. Tendencja ta z każdym dniem staje się coraz powszechniejsza.

Jak wybrać Internet światłowodowy w Rzeszowie?

Internet światłowodowy warto wybrać w oparciu o kilku podstawowych czynników, które będą determinowały jego użytkowanie. Przede wszystkim – rozważmy, ile osób faktycznie będzie z niego korzystać na co dzień w zbliżonym do siebie czasie. Im większa liczba użytkowników, tym większe niebezpieczeństwo przeciążenia sieci, dlatego potrzeba naprawdę szybkiego łącza. Maksymalnie dużą prędkość przesyłu danych zapewnia właśnie internet światłowodowy. Jeśli pracujesz bądź uczysz się zdalnie, warto zainwestować w światłowód. Ze względu na sposób wykonania kabla światłowodowego nie istnieje ryzyko uzależnienia przesyłu danych od warunków atmosferycznych – otrzymujemy bezpieczny dostęp do sieci o każdej porze dnia i nocy.

Internet światłowodowy dla klientów Play w Rzeszowie – przegląd oferty

Play wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów z niezwykle interesującą i atrakcyjną ofertą internetu światłowodowego w Rzeszowie. Do wyboru są różne prędkości łącza – 150, 300 bądź 500 Mb/s, które warto ustalić choćby w oparciu o liczbę stałych i potencjalnych użytkowników sieci. Dla przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych z wieloma mieszkańcami wskazana będzie największa oferowana prędkość światłowodu.

Istotnym czynnikiem jest również czas trwania umowy – można zawrzeć ją na 6 lub 12 miesięcy bądź na czas, jaki użytkownik uzna za stosowny, z możliwością rozwiązania umowy w dogodnej chwili, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wybór zależy również od tego, czy użytkownik mieszkający w Rzeszowie jest w zasięgu internetu światłowodowego, co można sprawdzić na stronie Play za pomocą specjalnego formularza bądź kontaktując się bezpośrednio z konsultantem na infolinii Play. Sama instalacja jest szybka, prosta i tania – od 1 zł przy zamówieniu usługi online. Termin instalacji ustala się indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta. Zachęcający jest również router za 0 zł – nowoczesne urządzenie pozwalające podłączyć kabel do sieci internetowej, zapewniające szybkie i stabilne połączenie.

Internet światłowodowy z telewizją – dlaczego warto wybrać cały pakiet?

Play przygotował niezwykle ciekawą ofertę – internet światłowodowy plus dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go z wybranymi kanałami dostępnymi w aplikacji na wielu urządzeniach – TV, laptopie czy smartfonie z intuicyjną możliwością wyszukiwania i wybierania treści dostosowanych do Twojego stylu życia i codziennych zainteresowań. W pakiecie otrzymuje się dostęp do takich kanałów telewizyjnych jak Polsat, Puls HD, TVN, TVP1, TVP2 czy ESKA TV, czyli jednych z najpopularniejszych telewizji w Polsce z licznymi programami tematycznymi. Ta niezwykle atrakcyjna oferta zadowoli bez wątpienia wszystkich użytkowników szukających rozmaitych treści oraz maksymalnie szybkiego i bezpiecznego przesyłu danych.

artykuł sponsorowany