Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

III Rzeszowski Turniej Biznesowy w WSPiA

Fot. Materiały prasowe

Konkurowanie na wirtualnym rynku oraz podejmowanie decyzji, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie to główne zadania uczestników III edycji Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego. Konkurs organizowany jest przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą w ramach XIII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Rozgrywka w formie on-line odbędzie się z wykorzystaniem branżowych symulacji biznesowych REVAS.

III Rzeszowski Turniej Biznesowy zorganizowany zostanie 20 listopada 2019 r. Tym razem konkurs odbędzie się w formule on-line. Może uczestniczyć 8 trzyosobowych zespołów. Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają do czwartku 19 listopada 2019 r. do godziny 18:00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości wzięcia udziału w konkursie zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie Turnieju.

Przed przystąpieniem do rozgrywki uczestnicy powinni zapoznać się z Regulaminem Konkursu, instrukcją gry oraz filami instruktażowymi, które są dostępne na kanale REVAS w serwisie YouTube.

Zadaniem uczestników III Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego będzie konkurowanie na wirtualnym rynku biur podróży z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie. Uczestnicy będą musieli przypisać funkcje poszczególnym członkom zespołu, stworzyć misję oraz ustalić strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej otrzymają wyniki w zestawieniu z rezultatami firm konkurencyjnych. Oceny wystawiane są na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia. Dzięki symulacjom uczestnicy Konkursu będą mogli w praktyczny sposób zobaczyć, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. W ten sposób, w bezpiecznych warunkach, można sprawdzić różne strategie prowadzenia działalności gospodarczej.

Konkurs ze względu na obecną sytuację odbędzie się w formie on-line. Rozpocznie go rejestracja i powitanie uczestników na platformie ZOOM. Od godziny 10:00 do 15:00 uczestnicy będą zarządzać wirtualnym biurem podróży. Zwycięzców poznamy 26 listopada 2020 r.

Konkurs organizowany jest w ramach XIII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Organizatorem Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego jest WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Partnerem przedsięwzięcia jest firma Revas Sp. z o.o. dostawca branżowych Symulacji biznesowych.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie http://e-klinika-przedsiebiorczosci.wspia.eu/projekty/konkursy/rzeszowski-turniej-biznesowy

(ip)