Zima 2023/2024

Horror w Rzeszowie. Developres wygrywa po 5 setach

RZESZÓW. Siatkarki Developresu pokonały dziś u siebie 3:2 BKS Profi- Credit Bielsko Biała w trzeciej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. W meczu nie zabrakło emocji, a ostateczna wygrana rzeszowianek wisiała na włosku.

To miał być mecz, który da pewne 3 punkty Developresowi. Po świetnie rozpoczętym przez rzeszowianki sezonie trudno było spodziewać się czegoś innego. Jednak po pierwszym secie, wygranym wysoko bo do 17, podopieczne Lorenzo Micellego nie poradziły sobie w kolejnych dwóch partiach przegrywając odpowiednio dwa razy do 22.

Przełamanie przyszło w czwartym secie, kiedy rzeszowianki zdeklasowały zespół z Bielska Białej, aż 25:15. W tie-braku zawodniczki z Rzeszowa również udowodniły, że w tym sezonie są mocne, a przegrane wcześniej dwa sety nie odzwierciedlają ich rzeczywistych możliwości. Piąty set zakończył się wynikiem 15:9 dla Developresu. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Jelena Blagojević.

Developres SkyRes Rzeszów ? BKS Profi-Credit 3:2 (25:17, 22:25, 22:25, 25:15, 15:9)