Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Forum Liderów Rozwoju w Jasionce. Wystąpią znane osoby!

Fot. Materiały organizatorów

Już w najbliższy wtorek 26 lutego w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce wystąpią gwiazdy polskiego coaching:dr Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotow i Krzysztof Sadecki. Swój wykład wygłosi również Tomasz Gulak –znany na Podkarpaciu pomysłodawca motywacyjnych spotkań dla pań „Kobieto wyjdź przed szereg”.

Motywacja, sprzedaż i zarządzanie to czołowe hasła Forum Liderów Rozwoju. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję rozwinąć umiejętności potrzebne w pracy lidera, managera i specjalisty ds. HR. Prelegenci przekażą im swoją ekspercką wiedzę popartą zawodowym doświadczeniem. 26 lutego w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa wystąpią:

Dr Mateusz Grzesiak–jeden z najpopularniejszych w Polsce coachów, międzynarodowy trener i konsultant, posiadający 16-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej,

Sebastian Kotow–praktyk i wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA,Krzysztof Sadecki–finansista i analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie alternatywnych rynków inwestycyjnych, publicysta i autor popularnego cyklu książek „Własny business –dlaczego tak?”

Tomasz Gulak –szkoleniowiec, mówca motywacyjny, manager, działacz społeczny. Założyciel „Wyjdź przed Szereg” i pomysłodawca ogólnopolskiego cyklu wydarzeń „Kobieto -Wyjdź przed Szereg”.

Forum Liderów Rozwoju to inspirujące spotkanie,pełne interesujących przemówień i okazja do profesjonalnego networkingu w gronie profesjonalistów. Bilety w cenach last minute dostępne na: www.forumlr.pl

Szczegółowe informacje na stronie: www.forumlr.pl i na Facebooku https://www.facebook.com/events/3849186255929

(ip)