Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Forum Liderów Rozwoju już 26 lutego w G2A Arena w Jasionce

Fot. Materiały organizatora

Forum Liderów Rozwoju to konferencja dla liderów, menadżerów HR i osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. 26 lutego 2019 r.w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa skorzystamy z wiedzy i doświadczenia wyjątkowych trenerów osobistych: dr. Mateusza Grzesiaka, Sebastiana Kotowa i Krzysztofa Sadeckiego.

Konferencja ta, to wydarzenie przepełnione ekspercką wiedzą, popartą zawodowym doświadczeniem. Zaproszeni prelegenci to znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki. Forum Liderów Rozwoju to spotkanie bogate w interesujące przemówienia, pełne inspiracji i wiedzy. To również doskonała okazja do profesjonalnego networkingu, wymiany kontaktów i doświadczeń biznesowych.

Dr Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener i konsultant, posiadający 16-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej, opowie o skutecznych technikach sprzedażowych. Nauczy, jak budować głębokie i owocne relacje z klientem, które przynoszą zyski sprzedawcy i satysfakcję kupującemu. Grzesiak na co dzień współpracuje z międzynarodowymi markami w zakresie konsultingu biznesowego, oferując dedykowane programy dla takich firm jak, Orlen, Audi czy Danone. Jest autorem piętnastu bestsellerowych książek z zakresu psychologii zarządzania, sprzedaży i marketingu.

O interesującym zagadnieniu – zaufania w biznesie – opowie Sebastian Kotow, praktyki wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA.  Kotow obali mity na temat zaufania w biznesie, opowie o działaniach, które podnoszą efektywność pracy i budują naszą przewagę konkurencyjną. Jego drugi wykład skierowany będzie do managerów, którzy chcą zbudować lub udoskonalić swoje kompetencje przywódcze by kierować zgranym zespołem, bez popełniania licznych wpadek.

Life has no limits – mawia Krzysztof Sadecki, kolejny prelegent Forum Liderów Rozwoju. Sadecki to finansista i analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie alternatywnych rynków inwestycyjnych, publicysta i autor popularnego cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Podczas wykładu nauczy nas, jak nie korzystne warunki życiowe obrócić w nasz osobisty sukces. Pokaże nam, że jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami. Gdy sobie to uświadomimy wszystko może stać się możliwe.

W PROGRAMIE:

Panel I

– Faktor Wiarygodności – krytyczny element budowania kompetencji przywódczych – Sebastian Kotow

Panel II

Life has no limits – Krzysztof Sadecki

Panel III

– Matematyka Zaufania – jak dzięki zaufania budować przewagę konkurencyjną w biznesie – Sebastian Kotow

Panel V

Sales Game – techniki sprzedażowe – Mateusz Grzesiak

– Networking

Szczegółowe informacjena stronie www.forumlr.pli

na Facebooku https://www.facebook.com/events/384918625592994/

(ip)