Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Eurowybory: drugi mandat dla PiS na Podkarpaciu? Rosną szanse Władysława Ortyla!

Fot. facebook.com Władysław Ortyl

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już w najbliższą niedzielę tj. 9 czerwca. Województwo podkarpackie może liczyć na 3 mandaty europoselskie. Według sondaży przedwyborczych 2 otrzyma Prawo i Sprawiedliwość, z kolei 1 Koalicja Obywatelska. Lista PiS to prawdziwa „lista śmierci”. Znajdują się na niej m.in. były marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, obecny europoseł Bogdan Rzońca oraz wieloletni marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.

W przypadku uzyskania przez PiS dwóch mandatów europoselskich na jeden z nich może liczyć Władysław Ortyl, przekonują nasze źródła w lokalnych strukturach partii. Aktywna kampania, mocny wynik w ostatnich wyborach samorządowych oraz szerokie poparcie osób związanych z Rzeszowem tj. były kandydat na prezydenta Rzeszowa Waldemar Szumny, a także wsparcie kończącego swoją działalność w Europrlamencie Tomasza Poręby, sprawiają, że szanse na wyborczy sukces rosną. Mobilizacja na 100 % – słyszymy.

W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego moim kandydatem jest Władysław Ortyl. Przez 11 lat jako marszałek województwa, wcześniej jako senator i minister zajmujący się rozwojem regionalnym zmieniał oblicze Podkarpacia. Jestem przekonany, że w Parlamencie Europejskim będzie dalej skutecznie rozwijał województwo podkarpackie. Proszę o Państwa głos na Władysława Ortyla 9 czerwca- przekonywał Waldemar Szumny, który w ostatnich wyborach na prezydenta Rzeszowa otrzymał w drugiej turze ponad 45% głosów.

Czytaj także:

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego z Podkarpacia [NAZWISKA]