Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

„Etat, czy własna firma – studia i co dalej?”. 20 listopada spotkanie szkoleniowo- biznesowe

Fot. WSIiZ

RZESZÓW. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje spotkanie szkoleniowo-biznesowe pt.: ?Etat czy własna firma – studia i co dalej?”.

Organizator zaprasza na to wydarzenie zarówno studentów, absolwentów, jak i wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką z Województwa Podkarpackiego. Spotkanie odbędzie się 20 listopada br., w godzinach 13-15 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, przy ulicy Sucharskiego 2, w Sali RA212.

Szkolenie poprowadzi Sebastian Kolisz – ekspert z dziedziny przedsiębiorczości, Partner Zarządzający AIP Polska Południowo – Wschodnia. Promotor działań przedsiębiorczych.

Podczas warsztatów prowadzący odpowie na pytania:
– Dlaczego warto założyć własną firmę?
– Kiedy najwcześniej zacząć myśleć o własnej firmie?
– Jak świadomie pokierować i ukształtować swoją karierą zawodową po zakończeniu studiów?
– Jak z pomocą AIP łatwo założyć firmę i jakie czerpać z tego korzyści?
– Jak przekształcić firmę w dochodowy biznes?

Rejestracji na szkolenie można dokonać pod adresem: www.studiaicodalej-warsztaty.evenea.pl Liczba miejsc jest jednak ograniczona.