Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Drugi sklep Bricomarché w Dębicy

W Dębicy (woj. podkarpackie) otwarto drugi sklep Bricomarché. To już 13. punkt sieci w tym województwie i trzeci prowadzony przez lokalnego przedsiębiorcę, Tomasza Ocetka. Nowy sklep z materiałami budowlanymi został otwarty 20 marca br. (środa), a jego inauguracji towarzyszyły liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Nowo otwarty sklep to już trzeci supermarket przedsiębiorcy  Tomasza Ocetka, prowadzącego lokale Bricomarché w Jaśle oraz dotychczasowy punkt w Dębicy. W ramach unikatowego modelu partycypacyjnego Grupy Muszkieterów, Tomasz Ocetek pełni również istotną funkcję w strukturach centralnych jako członek zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Nowy sklep jest umiejscowiony w bliskiej odległości od funkcjonującego już Bricomarché, jednak uzupełnia on dotychczasową ofertę sieci. Wśród 25 tys. referencji przeważa asortyment z kategorii materiałów budowlanych. W sklepie nie zabraknie także produktów ogrodowych i roślin pozyskiwanych od lokalnych dostawców czy artykułów do majsterkowania.

Zlokalizowany przy ul. Rzeszowskiej 151 lokal ma halę handlową o wielkości 2300 mkw., a także ogród zewnętrzny o 700 mkw. powierzchni. Na miejscu do dyspozycji klientów są 3 kasy, a pomocą służy 16-osobowa kadra pracownicza. Supermarket oferuje swoim klientom również dodatkowe usługi, między innymi transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, możliwość wypożyczenia sprzętu budowlanego czy cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Ponadto, już wkrótce klienci będą mieli możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową. Dodatkowo, sklep zapewnia 120 miejsc parkingowych.

Wraz z siecią Bricomarché chcemy zapewnić klientom w Dębicy dostęp do jak najbardziej szerokiej i atrakcyjnej oferty produktowej dla domu i ogrodu. Cieszy mnie fakt, że udało się otworzyć kolejny już sklep w tym mieście, który swoim asortymentem uzupełni ofertę pierwszego punktu. Jest to równocześnie mój trzeci sklep pod szyldem Bricomarché, więc doskonale zdaję sobie sprawę, jakie korzyści niesie współpraca z siecią i mam nadzieję, że ponownie będzie ona owocna – mówi Tomasz Ocetek, właściciel sklepów w Dębicy.

Z okazji otwarcia, na klientów w Dębicy, czekały w środę liczne atrakcje, jak np. konkursy z nagrodami czy całodniowe animacje. Dodatkowo kupujący, będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia będą mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, klienci otrzymują e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Dębicy:

  • Data otwarcia: 20 marca 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Rzeszowska 151, 39-200 Dębica
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

(ip)