Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Dr Tomasz Rożek opowie o zmieniającym się klimacie w ramach cyklu „Przybij piątkę nauce”

Fot. Materiały prasowe

Dr Tomasz Rożek  dziennikarz naukowy, jeden z najbardziej znanych popularyzatorów nauki w Polsce, twórca popularnego portalu oraz kanału na YouTube „Nauka. To lubię”, z wykształcenia fizyk medyczny – poprowadzi w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania wykład online pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić ?”.

Zmiany klimatu są uważane za jedno z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych i ekonomicznych. To w jaki sposób powinniśmy na nie reagować będzie przedmiotem spotkania online inaugurującego drugą edycję cyklu „Przybij piątkę nauce”.

Premiera spotkania pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić?” odbędzie się 18 marca 2021 roku, o godzinie 18:00 na kanale YouTube oraz na Facebooku WSIiZ i będzie miała charakter otwarty.

Kolejne wykłady w ramach projektu „Przybij piątkę nauce” będą realizowane w trzecią środę każdego miesiąca. Ich tematyka dotyczyć będzie profilaktyki zdrowotnej, ekonomii, dietetyki, nowych mediów oraz współczesnej sytuacji w Polsce i na świecie. Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań znajdziecie Państwo na stronie internetowej WSIiZ oraz na stronie cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”.

(ip)