Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Ciężarówką uszkodził bandę toru żużlowego!

Fot. policja.pl

Kierujący ciężarowym renaultem wjechał w bandę toru stadionu żużlowego. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 10, przy ul. Legionów w Krośnie. Wstępnie ustalono, że 35-letni kierujący ciężarowym renaultem, podczas wykonywania prac technicznych na terenie stadionu żużlowego, uszkodził fragment bandy toru. Prawdopodobną przyczyną kolizji była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Pamiętajmy, że długotrwałe przebywanie w nagrzanym słońcem pojeździe, może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Ponadto, wysokie temperatury stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla znajdujących się we wnętrzu samochodu dzieci oraz zwierząt – informuje Policja.

źródło: policja.pl