Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

CH Auchan Krasne: Kreatywne warsztaty i wyprawka szkolna do zdobycia! Znamy szczegóły

Fot. Materiały organizatora

Zbliżający się rok szkolny można powitać z uśmiechem! Przekonają się o tym uczniowie, którzy 27 sierpnia wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne. Będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych i zdobyć szkolną wyprawkę. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 17:00. 

W ostatnią sobotę wakacji na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Krasne koło Rzeszowa czekają niespodzianki!

Stwórz niepowtarzalną skarbonkę

W strefie kreatywnej zaaranżowanej w pasażu centrum handlowego w ruch pójdą kolorowe farby i pędzle! Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych będzie można według własnego pomysłu ozdobić ceramiczne skarbonki-świnki. To doskonała okazja, żeby puścić wodze fantazji i ćwiczyć zdolności manualne przed rozpoczęciem nauki w szkole. Własnoręcznie pomalowana skarbonka ułatwi zbieranie oszczędności na wymarzony cel. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W strefie kreatywnej będą dostępne wszelkie materiały do wspólnej kreatywnej zabawy.

Szkolna wyprawka w prezencie

Koniec sierpnia to ostatni dzwonek, by skompletować szkolną wyprawkę. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuję specjalną odsłonę swojego programu lojalnościowego pt. Akcja Bonus. W sobotę 27 sierpnia punkty zgromadzone w ramach programu można wymieniać na praktyczne nagrody, które ucieszą każdego ucznia. Będzie można otrzymać zestaw przyborów szkolnych Bambino,z kredkami, plasteliną, farbami, nożyczkami i zeszytem, a także zamykane pudełko na drugie śniadania z wygodnymi przegródkami na ulubione przekąski czy miniwyprawkę szkolną, w której znajdą się zeszyty w formacie A4 i A5 oraz worek na szkolne obuwie. Nagrody będzie można odbierać w specjalnym punkcie w pasażu centrum handlowego, który będzie czynny od godziny 12:00 do godziny 18:00 w sobotę 27sierpnia. Zasady udziału w programie lojalnościowym i praktyczne wskazówki znajdują się na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Krasne.

Warsztaty kreatywne z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny. Punkt wydawania nagród w programie Akcja Bonus będzie czynny 27 sierpnia w godzinach 12:00-18:00.

(ip)