Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Byłeś wtedy w rejonie ul. Podwisłocze? Zgłoś się na policję!

Fot. Policja

RZESZÓW. W związku z poszukiwaniami zaginionej Aleksandry Kowalczyk policjanci z KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. 4. ? 6. przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem.

Prowadzący poszukiwania policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy ustalili, że Aleksandra Kowalczyk w dniu zaginięcia została zarejestrowana przez kamery monitoringu przy ul. Podwisłocze. W poniedziałek, 1 stycznia br. około godz. 4 kobieta przechodziła obok szpitala ?Asklepios?, następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku ul. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem.

Poniżej publikujemy wizerunek Aleksandry Kowalczyk zarejestrowany 1 stycznia 2018 r. ok. godz. 4 przez kamerę obok szpitala Asklepios.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. od 4 do 6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze, obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem. Osoby te, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 3310 lub pod tel. alarmowy Policji ? 997.