Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Boguchwała: w niedzielę koncert pamięci Bodka Nowaka. Kto wystąpi?

Fot. Materiały organizatorów

BOGUCHWAŁA. Już 4 listopada o godz. 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale odbędzie się koncert poświęcony pamięci Bodka Nowaka – gitarzysty i wokalisty zespołów m.in. CV3 Blues, Baobab, Caritas i New Porter oraz realizatora dźwięku w Studio Spaart w Boguchwale i Teatrze Maska w Rzeszowie.

Zagra rzeszowski zespół Kłusem z Blusem. Zespół obecny na scenie muzycznej od kilkunastu lat, wykonuje szeroko rozumianą muzykę bluesową, ze szczególnym upodobaniem stylu west coast. Brzmienie zespołu oparte jest na klasycznym instrumentarium: gitara solowa, harmonijka ustna, bas i perkusja. Liderem grupy jest Tomek Kiersnowski, który śpiewa i gra na harmonijce ustnej i jest zaliczany do czołówki wykonawców muzyki bluesowej w Polsce. Na scenie pojawi się także Piotr Nalepa – gitarzysta i kompozytor, syn Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej z projektem Breakout Tour – poinformował Urząd Miejski w Boguchwale.

Jak podają organizatorzy, wydarzeniu będzie towarzyszyła okolicznościowa wystawa fotografii i pamiątek kolekcjonerskich ze zbiorów Galerii na wsi Niebrów oraz promocja wydawnictwa „Muzyczny przewodnik dla najmłodszych”.

Szczegółowe informacje na plakacie organizatorów.

źródło: boguchwala.pl