Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Boguchwała. Gra miejska „Przedwiośnie w mieście”

Fot. Materiały organizatorów

BOGUCHWAŁA Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej organizowanej z okazji Narodowego Czytania 2018, którego lekturą na ten rok jest „Przedwiośnie” autorstwa Stefana Żeromskiego.

Gra miejska ma na celu przybliżenie uczestnikom tematyki związanej z książką „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Powieść jest lekturą tegorocznej odsłony Narodowego Czytania 2018, akcji organizowanej przez Parę Prezydencką. Jest to również okazja do integracji uczestników oraz zachęcenia ich do aktywnego i kulturalnego wypoczynku w otwartej przestrzeni ? informuje Urząd w Boguchwale.

Reklama: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?

Gra miejska odbędzie się już 8.09.2018 r., start godz. 14:00 z Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, organizator zapewnia pakiety startowe dla wszystkich uczestników oraz nagrody rzeczowe dla osoby / zespołu, który zwycięży. Rejestracja uczestników potrwa do 03.09.2018 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny na www.facebook.com/bibliotekaboguchwala, w siedzibie biblioteki oraz na stornie internetowej gminy Boguchwała.

źródło: boguchwala.pl