Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów przed Wielkanocą

Fot. Biedronka

Sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów przed Wielkanocą, aby Polacy mogli w komfortowych warunkach kupić ulubione świąteczne produkty. W Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek tj. 14 i 15 kwietnia ponad 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych w godzinach od 6:00 do 23:00 lub dłużej. W Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci czynne będą do godziny 13:00.

Okres Wielkanocy kojarzy się z wspólnym spędzaniem czasu przy rodzinnym stole zastawionym tradycyjnymi posiłkami. By ułatwić klientom przygotowania, w dniach poprzedzających Wielkanoc, sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów, aby klienci mogli zrobić zakupy bez zbędnego pośpiechu i w większym komforcie.

Dlatego 14 i 15 kwietnia tj. w Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek ponad 2200 sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju funkcjonować będzie co najmniej do godziny 23, to oznacza, że łącznie 3100 placówek czynnych będzie przynajmniej do 22.

Z kolei w Wielką Sobotę wszystkie placówki sieci będą czynne do godziny 13. Dzięki temu zapominalscy będą mogli kupić ostatnie brakujące produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnych potraw. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny tj. odpowiednio 17 i 18 kwietnia br. wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte.

Wielkanoc w polskiej tradycji to czas, który spędzamy z najbliższymi, ciesząc się smakiem znanych od pokoleń potraw. Wydłużamy pracę naszych sklepów aby nasi klienci mogli spokojnie i bez pośpiechu kupić wszystkie potrzebne składniki do przygotowania ulubionych, tradycyjnych dań – Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Od 12 kwietnia br. Biedronka ruszyła z akcją „Tarcza Biedronki Antyinflacyjna”. Dzięki temu klienci jeszcze przed Wielkanocą otrzymali gwarancję najniższych na rynku cen w przypadku najpopularniejszych produktów.

(ip)