Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Biedronka na wakacje. M.in. w Lesku sklep będzie otwarty całą dobę!

Fot. Biedronka

W górach, na Mazurach czy nad morzem? Niezależnie od wyboru kierunku tegorocznego wypoczynku w Polsce, Biedronka przygotowała dla klientów szereg udogodnień działających w popularnych, turystycznych miejscowościach – od kursującego autobusu, rozszerzonej oferty produktowej, po zewnętrzne namioty wyprzedażowe. Część sklepów w wakacyjnych lokalizacjach będzie funkcjonowała w wydłużonych godzinach otwarć, a niektóre z nich nawet całodobowo.

Biedronka już wiosną rozpoczęła przygotowania do sezonu wakacyjnego, zapraszając chętnych kandydatów do pracy w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Dbając o komfort zakupowy oraz zapewnienie turystom i lokalnym mieszkańcom stałej dostępności wszystkich produktów oraz sprawnej obsługi, największa sieć handlowa w kraju wprowadza dodatkowe rozwiązania, tj. wydłużone godziny funkcjonowania, sklepy czynne całodobowo, wyprzedaże produktów przemysłowych. Dostosowuje też ofertę w sklepach, odpowiadając na wakacyjne potrzeby swoich klientów.
W ubiegłym roku największe wzrosty odnotowały sklepy w Darłowie, Łebie i Mielnie. Która z placówek w turystycznych miejscówkach będzie się cieszyła największą popularnością wśród klientów w tym roku? Odpowiedź pojawi się już wkrótce.
Od wielu lat Biedronka towarzyszy klientom podczas wakacji. Z roku na rok obserwujemy, że klienci jeszcze chętniej odwiedzają nasze sklepy w trakcie wypoczynku nad morzem czy w górach. W trakcie wakacji odnotowujemy większy ruch w naszych sklepach w miejscowościach turystycznych nawet o 80%. Cieszymy się, że możemy być blisko naszych klientów i oferować im ich ulubione produkty niezmiennie w niskich cenach – Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka

Z plaży do Biedronki

Turyści wypoczywający w Łebie mogą skorzystać ze specjalnej linii autobusowej, dzięki której łatwo dojadą do Biedronki, położonej poza centrum miasta. Autobus kursuje codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Linia funkcjonuje do 18 sierpnia, a bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

Oferta dostosowana do potrzeb!

Biedronka ruszyła również z wyprzedażą artykułów tekstylnych i dekoracyjnych. Przed sklepami stanęły namioty wyprzedażowe, wypełnione wszelkiego rodzaju artykułami przemysłowymi. W dodatkowej przestrzeni przy sklepach oferowane są produkty pochodzące z poprzednich kolekcji, wśród nich także typowo wakacyjne gadżety. Klienci mogą skorzystać ze specjalnych ofert, a asortyment może różnić się ze względu na lokalizację. W okresie letnim w sklepach nadmorskich i górskich rozszerzona została oferta dań gotowych, grillowa czy napojów. Klienci robiący zakupy w Zakopanem mogą skorzystać z wyciskarki do świeżych soków.
Namioty_Biedronka.png
Lista sklepów z namiotami wyprzedażowymi:
 • Miastko, ul. Fabryczna 10
 • Lębork, ul. Wojska Polskiego 12
 • Łeba, al. Św. Jakuba 39
 • Nowogard, ul. Boh. Warszawy 103A
 • Piła, ul. Poznańska 26
 • Kołobrzeg, ul. Tarnowskiego 3
 • Dziwnów ul. Słowackiego 8A.

Niskie ceny całą dobę

W okresie wakacyjnym sklepy Biedronka w miejscowościach turystycznych będą dla wygody klientów funkcjonować w wydłużonych godzinach przynajmniej do 23:30, a siedem z nich będzie obsługiwać klientów całodobowo, z wyjątkiem niedziel niehandlowych.
Sklepy otwarte całą dobę:
 • Darłowo, ul. Wojska Polskiego 47
 • Darłowo, ul. Plażowa 1
 • Ustka, pl. Dąbrowskiego 1
 • Ustka, ul. Kwiatowa 1
 • Łeba, al. Św. Jakuba 3
 • Dziwnów, ul. J. Słowackiego 8A
 • Lesko, ul. Stawowa 16.

(ip)