Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Asseco Resovia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi

RZESZÓW. Asseco Resovia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. W poniedziałkowe popołudnie odbyła się pierwsza jednostka treningowa naszego zespołu, którą poprzedziła krótka odprawa ze sztabem szkoleniowym.

Z uwagi na odbywające się we wrześniu Mistrzostw Europy, przygotowania rozpoczęliśmy w niepełnym składzie. W Rzeszowie obecni są Rafał Buszek, Jakub Bucki, Bartłomiej Krulicki, Maciej Muzaj, Michał Potera, Nicolas Szerszeń i Paweł Woicki. Na czas braku krajowych reprezentantów, treningi uzupełnią juniorzy AKS-u Rzeszów – informuje rzeszowski klub.
Zawodnicy będą się przygotowywali pod okiem Alka Achrema oraz Francesco Cadeddu, nowego trenera przygotowania fizycznego. W pierwszych dniach przygotowań z drużyną będzie także Alberto Giuliani, który wkrótce dołączy do zgrupowania kadry Słowenii przed wrześniowymi Mistrzostwami Europy. Drużyna Asseco Resovii pierwszy mecz kontrolny rozegra z Cerrad Enea Czarnymi Radom, 2 września w Rzeszowie. Pierwsze ligowe spotkanie, z Indykpolem AZS Olsztyn, zaplanowanie jest na 2 października – czytamy w komunikacie.
Fot. facebook.com Asseco Resovia