Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Akcja „Zerwijmy łańcuchy” już jutro na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. 6 października w całej Polsce odbędą się happeningi pod hasłem „Zerwijmy łańcuchy”. W Rzeszowie wydarzenie odbędzie się na Rynku o godz. 12.30.

Jeśli jesteś przeciwko trzymaniu psów na łańcuchach przyjdź na Rynek rzeszowski i powiedz STOP. Zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów – bądźcie z nami 6 października, pokażcie, że pies to żywa istota, o którą należy dbać! Udowodnijmy, że są nas tysiące i że naprawdę zależy nam na poprawie losu psów łańcuchowych! – informują na facebooku organizatorzy wydarzenia.

Jak podają, „Zabrania się trzymania zwierząt domowych na uwięzi w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby lub powodujący u nich uszkodzenie ciała lub cierpienie oraz niezapewniający możliwości niezbędnego ruchu. Długość uwięzi nie może być krótsza niż 3 m”

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach internetowych: www.zerwijmylancuchy.pl oraz https://www.facebook.com/ZerwijmyLancuchy