Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

31. Finał WOŚP w Rzeszowie. Znamy program, kto wystąpi?

Fot. WOŚP

RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – to hasło Finału WOŚP 2023, który odbędzie się już 29 stycznia. Tego dnia na Rynku w Rzeszowie zaplanowano szereg atrakcji, między innymi koncerty oraz liczne gry i zabawy dla starszych i młodszych.

——————-

31. Finał WOŚP w Rzeszowie: KONCERTY

15.00 – DK Vocal Studio
16.00 – Adapters
16.45 – Aga Walczak
17.30 – Małpa
18.50 – Majka Jeżowska
20.00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA (MultiVisual)
20.10 – Margaret

———————————-

31. Finał WOŚP w Rzeszowie: Atrakcje na płycie Rynku

29 stycznia na płycie Rynku w stolicy Podkarpacia będzie działo się już od godziny 14.00. Wydarzenie otworzy korowód wolontariuszy, który wyruszy na Rynek z ulicy Zamkowej. Na miejscu na uczestników imprezy będą czekały między innymi pokazy psów przygotowane przez rzeszowski oddział Związku Kynologicznego w Polsce, wozy bojowe i pożarnicze prezentowane przez Fundację Stalowa Historia, atrakcje Rzeszowskiego Klubu Morsów Sopelek, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, balony, a także warsztaty z serduszkowymi łapaczami snów, zawieszkami i przypinkami animowane przez Mini Brain Academy – informuje Estrada Rzeszowska.

źródło: estrada.rzeszow.pl/