Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

3 liga: Idzie nowe w Stali i remis Resovii

RZESZÓW. W meczu 8 kolejki III ligi IV grupy piłkarze Resovii Rzeszów zremisowali 1:1, ze znacznie niżej notowaną w tabeli MKS Trzebnią. Jedyną bramkę dla rzeszowskiej drużyny zanotował Bartłomiej Buczek. Mimo wielu korzystnych sytuacji Resovia nie była, w stanie przełożyć swojej skuteczności na zdobycie bramki. To już drugi remis w tym sezonie dla drużyny z ul. Wyspiańskiego, jednak drużyna jako jedyna w tabeli, po 8 kolejkach pozostaje wciąż niepokonana.

Skromnym zwycięstwem 1:0 zakończył się za to mecz Stali Rzeszów z Unią Tarnów. W 77 minucie celnym trafieniem popisał się Michał Marczak. Po 8 kolejce różnica punktowa pomiędzy Stalą a liderem rozgrywek Resovią wynosi już tylko 3 punkty.

Nowy prezes i pomocnik
Do zmian doszło we władzach Stali Rzeszów. W miejsce ustępującego prezesa Stali Jacka Szczepaniaka, został powołany wieloletni prezes spółki Auto Watkem Wiesław Puterla. Z kolei do składu zespołu z H69 dołączył Piotr Ceglarz. 25-letni pomocnik występował w poprzednim sezonie w barwach drugoligowej Polonii Bytom, gdzie rozegrał 28 spotkań.