Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

3 liga: Główny konkurent Stali i Resovii do awansu pozyskał byłego reprezentanta Polski!

RZESZÓW. Już za kilka miesięcy będziemy obserwować prawdziwą walkę o awans do II ligi piłkarskiej. Swoje zęby na zwycięstwo 3 ligi ostrzą nie tylko Resovia i Stal. Motor Lublin, będąc liderem rozgrywek po rundzie jesiennej, postanowił jeszcze bardziej wzmocnić swój skład.

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Marcin Burkhardt. Urodzony w 1983 roku zawodnik to 10-krotny reprezentant Polski. Występował także w Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Amice Wronki. Z warszawską drużyną sięgnął po Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Grał także za granicą m.in. w Norwegii, Ukrainie oraz w Azerbejdżanie. Trudno nie zgodzić się z faktem, że CV nowego zawodnika Motoru robi wrażenie. Z pewnością będzie stanowił o sile zespołu z Lubina w wiosennej części rozgrywek.

Na chwilę obecną w żadnym z rzeszowskich zespołów nie słychać o wzmocnieniach na nową rundę. Nowym trenerem rzeszowskiej Stali został Tadeusz Krawiec. Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2018 roku, jednak trener z pewnością już teraz analizuje skład zespołu i będzie musiał znaleźć dobrego środkowego napastnika, gdyż atak jest największą bolączką Biało ? Niebieskich. Resovia również milczy w zakresie wzmocnień składu. Przypomnijmy, że liderem rozgrywek po 17 kolejkach 3 ligi jest Motor Lublin z dorobkiem 35 punktów. Resovia ma 32 pkt., z kolei Stal traci do lidera 5 punktów.