Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Dwaj mężczyźni utonęli w Rudnej Małej!

Fot. policja.pl

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie wyjaśniają okoliczność śmierci dwóch mężczyzn. W piątek po południu, ich ciała ze zbiornika wodnego w Rudnej Małej wyłowili strażacy. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, obowiązuje zakaz kąpieli.

W piątek o godz. 15.30, dyżurny miejski otrzymał informację, że w zbiorniku wodnym w Rudnej Małej, najprawdopodobniej utonęło dwóch mężczyzn. Na miejsce natychmiast skierował policyjny partol. Niestety funkcjonariusze potwierdzili informację.

Jak wstępnie ustalili, w zbiorniku wodnym utonął 36 i 43-latek, obaj to mieszkańcy Rzeszowa. Ich ciała wyłowili z wody strażacy. Mundurowi ustalili, że w miejscu, gdzie doszło do tego zdarzenia obowiązuje zakaz kąpieli.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków zdarzenia. Decyzją prokuratora, ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych.

źródło: policja.pl