Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

22-latek jest w ciężkim stanie! Trafił śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie

Fot. policja.pl/ zdjęcie ilustracyjne

REGION. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Równe. Kierujący skodą zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 22-latek odniósł poważne obrażenia i na pokładzie śmigłowca został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18.30, na ul. Kopalnianej w miejscowości Równe. Wstępnie ustalono, że 22-letni kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zakleszczony we wraku samochodu i do jego uwolnienia konieczne było wykorzystanie przez ratowników sprzętu hydraulicznego.

W wyniku zdarzenia 22-letni krośnianin odniósł poważne obrażenia i na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Na czas prowadzonych działań ratowniczych, odcinek ulicy Kopalnianej był zablokowany. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl