Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na ul. Cieplińskiego w Rzeszowie! Potrącony 25-latek był pijany

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Rzeszowie na ul. Cieplińskiego. 25-letni mężczyzna został potracony przez kierującego seatem. Pieszy prawdopodobnie wbiegł na przejście dla pieszych, bezpośrednio przed jadący samochód. Okazało się, że był pijany. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący seatem, 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ul. Cieplińskiego w kierunku ul. Lisa Kuli, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 25-letniego mężczyznę, który wbiegł na przejście bezpośrednio przed jadący samochód. Okazało się, że 25-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowca seata był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.

źródło: policja.pl