Stal Rzeszów remisuje z pierwszoligowcem

Dziś tj. 30 stycznia o godz. 12.00 w Niecieczy doszło do meczu sparingowego, w którym zmierzyły się ze sobą następujące zespoły: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Stal Rzeszów 1:1 (1:0).

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Stal Rzeszów 1:1 (1:0). Bramkę dla rzeszowskiej Stali strzelił Tomasz Płonka w 75 minucie.

Skład Stali Rzeszów:
I połowa: Kalinowski – Basista, Kostkowski, Trznadel, Głowacki, Ligienza, Nawrot, Ceglarz, Kądziołka, Zagdański, Chromiński. W II połowie weszli: Otchenashenko – Kaczorowski, Szeliga, Nowak, Nowacki, Płonka, Mozler, Sierant.

2 lutego – Stal Stalowa Wola (w Stalowej Woli)
4-8 lutego – drugi obóz – Sanoku
9 lutego – Siarka Tarnobrzeg (w Trzebownisku, 12:00)

25-27 luty – trzeci obóz – Sanok
9-10 marca- start rozgrywek III ligi

Źródło: stalrzeszow.pl