Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowskie Juwenalia 2019 już jutro! [PROGRAM IMPREZY]

Fot. Materiały organizatora

RZESZÓW. Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów jak co roku rozpocznie się na rzeszowskim Rynku przekazaniem studentom symbolicznego klucza do bram miasta przez prezydenta Tadeusza Ferenca (9 maja). Żacy przejmą władzę w Rzeszowie na czas juwenaliów. Następnie zgromadzeni na Rynku w Rzeszowie studenci, przebrani w zabawne stroje, w barwnym korowodzie przejdą ulicami na miasteczko Politechniki Rzeszowskiej. Tam na dobre rozpoczną się 26. Rzeszowskie Juwenalia – poinformował Urząd Miasta Rzeszowa.

Program Rzeszowskich Juwenaliów

– godz. 16:00 – Występ Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej pod dyrekcją Lidii Chalińskiej,
– godz. 16:15 – koncert Dawida Wojtonia – zwycięzcy VI Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me the music” w kategorii soliści,
– godz. 16:45 – występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „POŁONINY”,
– godz. 17:00 – koncert zespołu Fever – zdobywcy dzikiej karty VI Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me the music”,
– godz. 17:30 – oficjalne otwarcie Rzeszowskich Juwenaliów 2019 przez władze miasta oraz władze Politechniki Rzeszowskiej, symboliczne przekazanie klucza do bram miasta przez Tadeusza Ferenca, prezydenta Rzeszowa,
– godz. 18:00 – Przemarsz korowodu na miasteczko Politechniki Rzeszowskiej.

Czytaj także: Juwenalia w Rzeszowie 2019. W czwartek będą utrudnienia w ruchu!

W programie tegorocznej imprezy na uczestników czekają liczne koncerty, wielkie grillowanie, park rozrywki, tor gokartowy, a także inne atrakcje. Na scenie głównej zobaczymy m.in. Sławomira, Krzysztofa Cugowskiego, Lady Pank, Noocnego Kochanka, Pięknych i Młodych, Happysad czy O.S.T.R. Na scenie klubowej zaprezentują się m.in.: DJ Cristov, Kyde, Cold One. Na scenie Pewex wystąpią m.in.: Chwytak & Dj Wiktor, DJ Silver, Ramzes i Mariola oraz Baciary.

źródło: rzeszow.pl