Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowscy policjanci odnaleźli 13-latka

Fot. policja.pl

Wczoraj policjanci z rzeszowskiej komendy poszukiwali zaginionego chłopca. 13-latek wyszedł z domu ze swoim kolegą i gdy przed północą nie wrócił, zaniepokojona matka powiadomiła policjantów. Podjęte poszukiwania doprowadziły do jego odnalezienia zanim jeszcze formalnie przyjęto zgłoszenie.

Wczoraj przed północą, dyżurny komendy został telefonicznie zawiadomiony o zaginięciu 13-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że chłopiec około godz. 21 wyszedł z domu razem ze swoim kolegą. Zaniepokojona matka nie mogąc z nim nawiązać kontaktu, ponieważ nie zabrał telefonu, postanowiła zawiadomić policjantów.

W rozmowie ze zgłaszającą, dyżurny ustalił rysopis chłopca, szczegóły dotyczące ubrania, a komunikat o zaginięciu przekazał patrolom będącym w służbie. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwani, a w tym czasie matka miała zgłosić zawiadomienie o zaginięciu. Zanim to jednak nastąpiło, już po kilkunastu minutach poszukiwań, policjanci z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego rzeszowskiej komendy, na ulicy Moniuszki zauważyli nastolatka, który odpowiadał rysopisowi zaginionego.

Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poszukiwany 13-latek. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę matki.

źródło: policja.pl