Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Rekolekcje ze znanym charyzmatykiem z Ugandy

Fot. Materiały organizatorów

RZESZÓW. W dniach 23-25 sierpnia 2019 r. w Domu Diecezjalnym TABOR w Rzeszowie, ul. Połonińska 25 odbędą się rekolekcje z o. Johnem Bashoborą. Pochodzący z Ugandy charyzmatyk jest bardzo popularny w Polsce, na jego rekolekcje przychodzi mnóstwo osób.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz informacje o zapisach są dostępne na stronie internetowej Domu Diecezjalnego TABOR w Rzeszowie.

Od najmłodszych więc lat o.John był blisko Jezusa, zawsze traktował Go jak swojego największego przyjaciela. Czytał Biblię i próbował robić tak, jak w niej było napisane, np. pościł przez 40 dni jak Jezus. W dzieciństwie spotkał też dwóch księży z Kanady, którzy pracowali w Ugandzie i byli już wtedy zaangażowani w odnowę charyzmatyczną. Modlili się za chorych, głosili Słowo Boże z mocą. Zaraz po Soborze Watykańskim II ludzie nie rozumieli jeszcze charyzmatyków i myśląc, że to zielonoświątkowcy, odesłali tych kapłanów do domu – informuje portal ojciecjohnbashobora.pl.