Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ogólnopolska konferencja w Rzeszowie. Ambasadorem wydarzenia Radek Brzózka

RZESZÓW. Koło Naukowe Mechatron-SEP oraz Koło Naukowe Informatyków przy Uniwersytecie Rzeszowskim wspólnie organizują Ogólnopolską Konferencje i Konkurs Młodych Inżynierów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 Maja na Uniwersytecie Rzeszowskim w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego.

?Ambasadorem wydarzenia został Radek Brzózka – prowadzący program ?Jak To Działa?”

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów kierunków technicznych z całej Polski. Jej celem jest przedstawienie oraz zapoznanie się z pracami i osiągnięciami badawczymi młodych inżynierów z naszego kraju.

 Dodatkowo, równolegle z konferencją odbywać się będzie konkurs dla wszystkich polskich młodych inżynierów, którzy będą mogli zaprezentować swoje innowacyjne prace z takich kierunków jak informatyka, fizyka techniczna, elektrotechnika, elektronika, mechatronika czy mechanika.

Do konkursu zgłaszać można pracę w dwóch kategoriach:

– Wizualizacja projektu (zaprojektowane urządzenia w programach INVENTOR, CAD, SOLIDWORKS)

– Projekt wykonany (np.: program komputerowy, aplikacja mobilna, robot, dron, ramie robota przemysłowego, urządzenia elektrotechniczne i inne zaliczające się do kategorii mechatroniki oraz informatyki).

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Szczegółowy program całego wydarzenia i organizowanych warsztatów dostępny jest na stronie www.mlodzi.urz.pl