Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Już dziś wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Wystąpi zespół z Rzeszowa!

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu: Triple Madness
Już dziś wielki finał popularnego programu telewizji Polsat „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Wśród 14 kandydatów, którzy już dziś wieczorem staną do walki o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych, znalazł się zespół Triple Madness z Rzeszowa. Zawzięta rywalizacja, wspaniałe przeboje i wielkie emocje gwarantowane – zapewnia Telewizja Polsat.

Kto z nich wyśpiewa sobie zwycięstwo i 100 tysięcy złotych? Dowiemy się tego już dziś o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT!
Oto lista wszystkich finalistów!
Ada i Anna Dijuk
Śpiewający duet – matka i córka – wystąpiły w pierwszym odcinku programu i zaprezentowały piosenkę „Byłam różą” autorstwa Kayah&Bregović. Występ doprowadził Jacka Dewódzkiego do łez. Pozostała część ściany również była pod wielkim wrażeniem. Właśnie dlatego wzięłam udział w tym programie, żeby przeżyć takie emocje – dodała Beata Kozidrak.

Beata Noszczyńska
Beata Noszczyńska jest zapracowaną mamą, ale znajduje czas na realizowanie swoich muzycznych marzeń. Uczestniczka sięgnęła po repertuar Bajmu. Podczas jej występu wstała cała ściana i padła pierwsza setka w edycji!

Magdalena Lis
Dziewczyna pokusiła się o interpretację jednego z przebojów Caro Emerald. Z jakim skutkiem? „A Night Like This” zachwyciło jurorów.
Masz bardzo fajny feeling, bardzo ładną barwę głosu. I wyglądasz świetnie! Gratuluję ci, piękny występ – ocenił Marek Kaliszuk.

Oscar Jensen
Oscar zaprezentował utwór Shagy’eggo „Angel”. Reggae zagościło w sercach setki jurorów!
To było bardzo fajne. Masz świetny, mocny głos – ocenił Ras Luta, który lubuje się w podobnych rytmach. Wtórowała mu Beata Kozidrak: Powiem jedno – Oscar dla Oskara! – skomentowała żartobliwie gwiazda.

Roman Jarząbek
Roman wystąpił w trzecim odcinku z piosenką „Gdy nie ma dzieci” Kultu. Cover oceniono bardzo wysoko, a pochwałom nie było końca.
Masz fajną barwę głosu – mówiła liderka Bajmu. Bardzo dobrze. Zrobiłeś show – skomentował z kolei Paolo Cozza.

Bartosz Kurkiewicz
Bartosz Kurkiewicz odświeżył pamięć o Franku Kimono i jego przeboju „King Bruce Lee Karate Mistrz”. W ten sposób zafundował widzom i jurorom rozrywkę w najczystszej postaci.  Mamy wiosnę! Mamy się radować! O to właśnie chodzi – ocenił Paweł Jasionowski z zespołu Masters.

Patrycja Drab
Patrycja zdecydowała się na wielki przebój Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”.  Dynamiczne wykonanie zachwyciło jurorów:
Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Piękny utwór, choć niełatwy – skomentowała Beata Kozidrak.

Kinga Kutrzuba
Kinga muzyczny talent ma zapisany w genach! Jej przezabawne i pełne gracji wykonanie hitu „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn zebrało bardzo pochlebne opinie:
Śpiewaj! Wyglądasz bosko! Scena cię kocha! – oceniła Papina McQueen.

Triple Madness
To jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na „I Want It All” Queen. Ryzyko się opłaciło! Energia, jaką zaprezentowali na scenie, była nie do powtórzenia.

Salwin Merstein-Siwak
„Jimmy”, tak nazywają go znajomi, zaśpiewał utwór „Napraw” zespołu LemON. Jego gorąca romska krew sprawiła, że z krzeseł wstała cała ściana jurorów. Jestem zachwycona tym, co usłyszałam – skomentowała Ola Szwed.

Andrzej Chrzanowski
Andrzej wybrał bardzo emocjonalny utwór, czyli „Kołysankę dla nieznajomej” z repertuaru Perfectu. Ściana jurorów była zafascynowana jego pełnym romantyzmu występem
: Masz piękną barwę głosu. Elegancko! Życzę ci, żebyś mógł nagrać płytę – powiedziała Beata Kozidrak.

Tomasz „Tom” Filipczak
Polak z indiańską duszą – tak najprościej można opisać Tomka. Jego tajemniczy wygląd i stylizacja z pazurem zahipnotyzowały jurorów. Bluesman sięgnął po „Kto nie kochał” Piotra Cugowskiego i sprawił, że pokochała go… cała „setka”!

Janek Więckowski
Uczestnik zaskoczył jurorów doborem repertuaru. Wykonał bowiem hit Britney Spears „Baby One More Time”. Ten nietypowy cover zachwycił sędziów.
Ta piosenka jest też rock’n’rollowa i udowodniłeś, że rock rządzi światem – mówił Jacek Dewódzki.

Aicha Słoniec
Aicha wykonała utwór „Set Fire To The Rain” Adele.
Śpiewasz tak zawodowo, masz taką głębię, taki ogień i power w głosie, że jestem pod wielkim wrażeniem – chwaliła wykon Beata Kozidrak. – Moim zdaniem śpiewałaś tę piosenkę całą sobą, wkładałaś w to całą siebie – skomentował Paweł Jasionowski.