Europejski Stadion Kultury 2018 w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Europejski Stadion Kultury już w dniach 21-24 czerwca br. Szczegółowy program.

21.06, czwartek

– Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja
– Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary
– godz. 9.00 – 17.00 – wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek
– godz. 12.00 – 17.00 – wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe, ul. Grunwaldzka 24
– godz. 12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min.) – słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+
– godz. 15.00 – 22.00 – Street Food Festival, Klub Festiwalowy
– godz. 17.30 – 20.00 – „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10
– godz. 18.30 – wernisaż wystawy „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna, Rynek 26
– godz. 19.00 – 24.00 – performance „Tableau Vivant. Żywy obraz”, BWA
– godz. 19.00 – 19.45 – koncert zespołu Vshood, Klub Festiwalowy
– godz. 20.00 – 21.00 – koncert zespołu Joryj Kłoc, Klub Festiwalowy
– godz. 21.15 – 22.15 – koncert zespołu The Hardkiss, Klub Festiwalowy
– godz. 21.00 – 22.00 – pokaz filmu „5 rozbitych kamer”, Rzeszowski Inkubator Kultury

22.06, piątek

– Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja
– Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary
– godz. 9.00 – 17.00 – wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek
– godz. 10.00 – 19.00 – wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna, Rynek 26
– godz. 12.00 – 17.00 – wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe, ul. Grunwaldzka 24
– godz. 12.00 – 03.00 – Street Food Festival, Klub Festiwalowy
– godz. 12.00 – 14.00 – warsztaty tworzenia bajkowych lalek, Klub Festiwalowy
– godz. 12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min.) – słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+
– godz. 17.30 – 20.00 – wystawa „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10
– godz. 18.00 – 18.45 – spotkanie z Marcinem Zaborowskim, Podziemna Trasa Turystyczna
– godz. 18.50 – 20.00 – projekcja filmu „Koudelka. Shooting holy land”, Podziemna Trasa Turystyczna
– godz. 20.00 – 24.00 – Koncert Główny, Stadion Miejski
– godz. 24.00 – 03.00 – silent disco, Klub Festiwalowy

23.06, sobota

– Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja
– Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary
– godz. 9.00 – 17.00 – wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek
– godz. 9.00 – 11.00 – warsztaty „Fotografia górska i podróżnicza na przykładzie ukraińskich Karpat”, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 11.00 – 18.00 – wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna, Rynek 26
– godz. 12.00 – 03.00 – Street Food Festival, Klub Festiwalowy
– godz. 12.00 – 18.00 – zawody taneczne Battle of the East, Przystań na lato
– godz. 12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min.) – słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+
– godz. 13.00 – 15.00 – wernisaż wystawy fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, diaporama „Fotografia podróżnicza”,  Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 14.00 – 17.00 – warsztaty komiksu, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – warsztaty dla dzieci i dorosłych „Słowiańskie duchy dobrych życzeń”, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – Smyk Arena, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – warsztaty plastyczne dla dzieci, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 20.00 – Global Village, Klub Festiwalowy
– godz. 15.00 – 17.00 – warsztaty „Fotografia górska i podróżnicza na przykładzie ukraińskich Karpat”, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 17.00 – 19.00 – projekcje animacji z 6. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA, spotkanie z dyrektorem Festiwalu Piotrem Kardasem, Muzeum Dobranocek
– godz. 17:30 – wystawa „DUOWERNISAŻ | Poznajmy się” RSF, ul. Matejki 10, kontynuacja: 18:30 Atelier Aparat Caffe, ul. Grunwaldzka 24
– godz. 17.30 – 19.00 – „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10
– godz. 18.00 – 20.00 – „Euroshorts jedzie na Wschód” – pokaz filmów krótkometrażowych, Klub Festiwalowy
– godz. 18:30 – 21:00 – wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe – ul. Grunwaldzka 24
– godz. 19.30 – 21.00 – “Ogrody przyjemności”, Teatr Odela, fontanna na Bulwarach
– godz. 20.15 – 22.15 – koncert Electro East: YUKO i Band [O], Klub Festiwalowy
– godz. 19.30 – 21.00 – koncert “Wysocki. Wschody i zachody”, Rynek
– godz. 20.00 – 21.30 – performance taneczny “Słowiańskie wianki Kupałki”, Fontanna Multimedialna
– godz. 21.00 – 22.00 – koncert “Red Rexen Temple”, Rynek
– godz. 22.00 – 23.00 – koncert PITZ feat Mazzoll i performance Bartosza Nalepy „Świecenie”, BWA
– godz. 22:30 – 23:50 – monodram „St. Nicholas” w wykonaniu Szymona Kuśmidra, Podziemna Trasa Turystyczna
– godz. 22.30 – 03.00 – silent disco, Klub Festiwalowy

24.06, niedziela

– Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja
– Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary
– godz. 9.00 – 17.00 – wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek
– godz. 9.00 – 19.00 – wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek
– godz. 10.00 – 13.00 – wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe, ul. Grunwaldzka 24
– godz. 10.00 – 13.00 – wystawa „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10
– godz. 11.00 – 13.00 – warsztaty teatralne z Szymonem Kuśmidrem, Klub Festiwalowy
– godz. 11.00 – 18.00 – wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna, Rynek 26
– godz. 12.00 – 03.00 – Street Food Festival, Klub Festiwalowy
– godz. 12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min.) – słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+
– godz. 14.00 – 17.00 – warsztaty komiksu, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – warsztaty dla dzieci i dorosłych „Słowiańskie duchy dobrych życzeń”, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – Smyk Arena, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 18.00 – warsztaty plastyczne dla dzieci, Klub Festiwalowy
– godz. 14.00 – 20.00 – Global Village, Klub Festiwalowy
– godz. 17.00 – 18.00 – Brave Kids, pochód z ul. 3 Maja do Klubu Festiwalowego
– godz. 17.00 – 19.00 – koncert „Odgłosy zanikającego świata” Kamila Radzimowskiego i Krzesimira Dębskiego, Rynek
– godz. 18.00 – 20.00 – Art Celebration vol. 6 „People of art”, Filharmonia Podkarpacka (wstęp na bezpłatne zaproszenia)
– godz. 18.00 – 19.00 – koncert Jeszcze 8 godzin, Klub Festiwalowy
– godz. 19.00 – 20.00 – koncert Key Story, Klub Festiwalowy
– godz. 19.00 – 20.00 – spektakl “Shafa”, Teatr Maska (wstęp na bezpłatne zaproszenia)
– godz. 20.00 – 22.00 – transmisja meczu Polska – Kolumbia, Klub festiwalowy
– godz. 20.00 – 22.00 – transmisja meczu Polska – Kolumbia, Rynek

Polecane artykuły