Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

75 lat Stali Rzeszów. „Śnimy o potędze, o piłkarskich salonach”

Fot. Materiały Stal Rzeszów

RZESZÓW.

W tym roku Stal Rzeszów obchodzi swoją 75-rocznicę założenia. Jest to wyjątkowy rok, nie tylko ze względu na przypadającą rocznicę, ale także ze względu na podejmowane działania, które sprawiają, że rzeszowski klub ma szansę, w perspektywie najbliższych lat stać się jednym z najlepszych klubów w Polsce.

To bardzo ważny rok dla Klubu, dla kibiców, dla całego Rzeszowa i na ten wyjątkowy czas obowiązywał będzie herb okolicznościowy, nawiązujący do herbu z lat 70. i 80., gdy Stali Rzeszów odnosiła swoje największe sukcesy piłkarskie. Herbem okolicznościowym sygnowane będą wszystkie nasze materiały prasowe, reklamowe oraz wybrane produkty w sklepie – informuje Stal Rzeszów.

Budujemy nową jakość Stali Rzeszów, śnimy o potędze, o piłkarskich salonach… Niech ten rok taki dla nas będzie! – czytamy w komunikacie.

Do największych sukcesów Stali Rzeszów należą m.in.:

7. miejsce w I lidze: 1965/1966,

Puchar Polski: 1974/1975,

1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów: 1975/1976.