
GMINA DYNÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru domu, do którego doszło wczoraj w nocy w Dylągowej (gmina Dynów). Drewniany budynek mieszkalny uległ całkowitemu spaleniu. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej jest to 60-latek, który w nim mieszkał.
Wczoraj, około godz. 21.40, policjanci zostali zawiadomieni o pożarze domu mieszkalnego w Dylągowej. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu ulegał dom o konstrukcji drewnianej. W jego wnętrzu znaleziono ciało mężczyzny. Jak wstępnie ustalili policjanci, to mieszkający w nim 60-latek.
Trwa ustalanie okoliczności w jakich doszło do pożaru. Na miejscu policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie z udziałem biegłego, przeprowadzi oględziny. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
źródło: policja.pl