
PODKARPACIE. Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 17-letniej Mileny. Dziewczyna cierpi na nowotwór złośliwy mózgu. Kwota potrzebna na leczenie i rehabilitację przekracza 300 tysięcy złotych. Na ten moment zebrano ok. 10% tej kwoty.
Nasza córeczka miała trudny start. Choć urodziła się jako zdrowe dziecko, szybko okazało się, że to tylko pozory… W 6. miesiącu życia zdiagnozowano u niej epilepsję, z którą Milena walczyła aż do ukończenia 15. lat. Jako dziecko, ze względu na lekką niepełnosprawność, uczęszczała na zajęcia rehabilitacyjne, z logopedą, wczesnego wspomagania rozwoju – była pod stałą opieką neurologa. Po odstawieniu leków na padaczkę wszystko zaczęło się układać. Byliśmy najszczęśliwsi, bo w końcu udało nam się opanować problemy zdrowotne Milenki. Córka miała wielkie marzenia, powoli przygotowywała się do ukończenia szkoły, egzaminów zawodowych i planowania 18. urodzin – informują rodzice Mileny.
Prosimy, spójrz na zdjęcia naszej córki. Zobacz, jak wyglądała kiedyś, zanim choroba wyssała z niej energię, siłę, radość… Nie możemy pozwolić, by jej cierpienie trwało. Musimy odzyskać ukochane dziecko i sprawić, że ta walka stanie się tylko koszmarnym wspomnieniem. Prosimy, dmuchaj w skrzydła naszej Mileny… Ma do zrealizowania jeszcze masę planów, marzeń. To nie czas, by odchodzić! – czytamy dalej.
Link do zbiórki znajduje się tutaj.
źródło: siepomaga.pl

