Rzeszów. Zawodnicy Akademii Sportu Chikara zdobyli 27 medali podczas Pucharu Polski

REPREZENTUJĄCY RZESZÓW ZAWODNICY AKADEMII SPORTU CHIKARA ZDOBYLI 27 MEDALI NA PUCHARZE POLSKI.

We Wrocławiu zakończył się I Puchar Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego -Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych . Karatecy z Akademii Sportu Chikara, zdobyli aż 27 medali.

– 7 złotych
– 13 srebrnych
– 7 brązowych

Reprezentanci Rzeszowa pokazali wyniki ciężkiej pracy i regularnych treningów pod okiem najlepszych instruktorów. Zadanie to było wyjątkowo trudne, ponieważ pandemia zmusiła zawodników do treningów online, co jest znacznie trudniejsze niż spotkania na żywo.

Absolutną niespodzianką tych zawodów okazał się złoty medal w kategorii seniorzy zdobyty przez Grzegorz Wacek w konkurencji Kata indywidualne senior 35 plus. Wielokrotna mistrzyni Świata , Polski i Europy Agnieszka Sajdutka po raz kolejny zdobyła wszystkie możliwe złote krążki w tym 1 miesce EnBu mężczyzna kobieta senior pierwszy raz w duecie z Sensei Piotrem Ramotem.