Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zwłoki 57-latka w bloku przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Syn zabił ojca?

RZESZÓW. 8 października 2020 r. w jednym z bloków usytuowanych przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie zlokalizowanym w pobliżu Galerii Handlowej „Nowy Świat” około godz. 14.00 ujawniono zwłoki 57-letniego mężczyzny.

Zwłoki ujawniono w pobliżu mieszkania w/w. Po dokonaniu wstępnych oględzin denata z udziałem biegłego lekarza na ciele w/w ujawniono obrażenia świadczące o przyczynieniu się do jego zgonu osób trzecich. W wyniku podjętych na miejscu zdarzenia czynności i na podstawie dokonanych ustaleń zatrzymano do wyjaśnienia 36 – letniego mężczyznę – syna zmarłego. Ciało 57-letniego mężczyzny zostało skierowane na sekcję, której termin przeprowadzenia wyznaczono na dzień 9 października 2020 r.

W sprawie podjęte zostały czynności zmierzające do szczegółowego ustalenia okoliczności zaistniałego zdarzenia. W związku z powyższym trwają również przesłuchania świadków w tym członków najbliższej rodziny w/w/.

źródło: Prokuratura Okręgowa Rzeszowie