Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Żużel: Nowy skład i zarząd Stali. Wiemy kiedy prezentacja!

Czy na stadion przy Hetmańskiej szybko powróci Ekstraliga?

RZESZÓW.

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18 w rzeszowskim Ratuszu odbędzie się konferencja prasowa na której zostanie zaprezentowany nowy zarząd Speedway Stal Rzeszów S.A. Podczas konferencji zostanie ogłoszony także skład drużyny na najbliższy sezon.

Sen rzeszowskich kibiców zaczyna się spełniać. Bliżej nieznany wcześniej biznesmen Ireneusz Nawrocki chce postawić rzeszowski żużel na nogi. Ostanie lata nie należą do obfitych dla Stali. Jednak nadzieja i oczekiwania względem nowych władz i zawodników już teraz są ogromne.

Pewny swego biznesmen z Bielska ? Białej chce zaprowadzić Stal Rzeszów na sam szczyt. Klub ma powrócić w możliwie jak najkrótszym czasie do Ekstraligi żużlowej. Pojawiają się jednak także głosy przeciwne osobie Nawrockiego. Jedno jest pewne, nikt nie zrobił wokół Stali w ostatnim czasie tyle rozgłosu co właśnie Ireneusz Nawrocki. Z pewnością będziemy śledzić dalsze losy rzeszowskiego speedwaya.