Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Znaleziono zwłoki mężczyzny w Wisłoku. Policjanci ustalili już jego tożsamość

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z zalewu nad Wisłokiem. To 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. We wtorek leżące w wodzie ciało zauważył przypadkowy przechodzień i zawiadomił służby. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Prokuratora zabezpieczył ciało mężczyzny do badań sekcyjnych, a policjanci ustalali jego tożsamość.

We wtorek po godz 10 dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony o znalezieniu w zalewie nad Wisłokiem zwłok. Znajdujące się w wodzie przy brzegu ciało zauważył przypadkowy świadek i zawiadomił służby. Na miejscu strażacy wyciągnęli z wody ciało jak się okazało mężczyzny. Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny, jednak wstępnie nie stwierdził śladów zewnętrznych obrażeń.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów pracowali policjanci. Prokurator zadecydował o zabezpieczaniu ciała do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci zajęli się ustaleniem tożsamości zmarłego mężczyzny. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

źródło: policja.pl