Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Znaleziono ZWĘGLONE ZWŁOKI! Tragiczny pożar mieszkania

Fot. policja.pl/ własne

Policjanci ustalają przyczynę tragicznego pożaru, do którego doszło wczoraj w bloku przy ul. Krasińskiego w Lubaczowie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Po ugaszeniu ognia, w mieszkaniu ujawniono zwęglone zwłoki.

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj. Po godz. 19, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o palącym się mieszkaniu na ul. Krasińskiego w Lubaczowie. Przybyli na miejsce policjanci ewakuowali mieszkańców. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że w jednym z mieszkań znajdują się zwęglone zwłoki, które zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dwie osoby z objawami podtrucia trafiły do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone w sprawie postępowanie ma na celu ustalenie przyczyny pożaru.

źródło: policja.pl