Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zmarł Jarosław Jastrzębski, wiceprezes Asseco Data Systems

Fot. assecods.pl

4 lutego br. zmarł Jarosław Jastrzębski, Wiceprezes Zarządu Asseco Data Systems S.A.. Przez wiele lat był związany z Grupą Asseco.

W Grupie Asseco pracował od 2008 r. Początkowo pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, a następnie Doradcy Zarządu Asseco Poland. Był także Prezesem Zarządu ZUI Otago Sp. z o.o., spółki z Grupy Kapitałowej Asseco wytwarzającej i wdrażającej Zintegrowany System Informatyczny dla administracji samorządowej. Od 2016 r. był Wiceprezesem Asseco Data Systems S.A. Odpowiadał za obszar administracji terenowej, nadzorując pracę czterech pionów: Systemu Otago, Rozwiązań WorkFlow i Zarządzania Oświatą, Rozwiązań Komunalnych oraz Systemów ERP – informuje Asseco Data Systems.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku w firmie PIW Kom-Pakt Sp. z o.o., jako konsultant ERP, a następnie kolejno Product Manager, Dyrektor Handlowy i Wiceprezes. Od września 2008 do lutego 2010 był związany z ABG S.A. jako Dyrektor Pionu Przedsiębiorstw Komunalnych i Samorządów, a równocześnie zarządzający centrum kompetencyjnym Microsoft dla GK Asseco. Absolwent Wydziału Geologii na Uniwersytecie Warszawskim – czytamy.

źródło: assecods.pl