Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zderzenie ciężarówek na DK 19. 31-latek trafił do szpitala

Fot. policja.pl

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj w miejscowości Kombornia. W zderzeniu ciężarowego mana i volvo ucierpiał kierujący jednego z pojazdów. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Przedwczoraj po godz. 9, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Kombornia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 36-letni kierujący manem, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego ciągnięta za nim naczepa wpadła w poślizg i uderzyła w jadące z przeciwka ciężarowe volvo.

Do szpitala z obrażeniami został przetransportowany 31-letni kierujący volvo. Utrudnienia na tym odcinku drogi krajowej nr 19 trwały kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy.

źródło: policja.pl