Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zbadaj się i wygraj nagrody

RZESZÓW. Kobiety, które skorzystają z bezpłatnych badań mogą wygrać nie tylko zdrowie. W ramach akcji ?Rak a zdrowie? przewidziano cenne nagrody.

ZOZ nr 2 w Rzeszowie (ul. Fredry 9) organizuje dla Pań w wieku 50-69 lat bezpłatne badania mammograficzne. Dotyczy to kobiet, które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonywanej mammografii na bezpłatne badania mammograficzne i zamieszkują powiat rzeszowski. Badania są realizowane od poniedziałku do piątku w godz. 8 ? 17.30. Akcja trwa do 29 grudnia br. Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 17 86 13 605 lub osobiście w poradni ginekologicznej ZOZ nr 2.

Zbadaj się i wygraj nagrody

Dla Pań, które wykonają badania i wypełnią kupon konkursowy przewidziano możliwość wygrania cennych nagród. Należą do nich m.in. ?Braster? ? urządzenie służące do samodzielnego badania piersi w domu, a także sprzęt RTV i AGD. By móc wziąć udział w loterii wystarczy zakupić los w pracowni mammograficznej za kwotę 0,50 zł. Szczegółowe informacje o akcji na stronie rakazdrowie.pl