Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zaginął 83-latek. Policja szuka Stanisława Węglowskiego

Fot. Policja

GŁOGÓW MŁP./PRZEWROTNE Funkcjonariusze policji poszukują zaginionego Stanisława Węglowskiego, 83-letniego mieszkańca Przewrotnego. Zaginiony wczoraj wieczorem około godz. 19 wyszedł z domu na spacer. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą osoby, które mogły wczoraj widzieć starszego mężczyznę lub podwozić go na tzw. „okazję” o pilny kontakt z Policją.

Od wczorajszego wieczoru policjanci poszukują zaginionego 83-letniego mieszkańca Przewrotnego. Jego zaginięcie funkcjonariuszom policji z Głogowa Małopolskiego zgłosiła rodzina mężczyzny. Bezpośrednio po zaginięciu, policjanci sprawdzili, że mężczyzna nie trafił do szpitala, nie przebywa również w noclegowniach. Komunikat o jego zaginięciu został także podany podczas wieczornych nabożeństw.

Od wczoraj w poszukiwania zaangażowani są policjanci, strażacy-ochotnicy oraz sąsiedzi. Dziś od rana starszego mężczyzny szuka kilkudziesięciu funkcjonariuszy i strażaków z OSP oraz 7 ratowników z psami ze stowarzyszenia STORAT.

Rysopis:

wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, twarz ? owalna, włosy siwe, mężczyzna łysieje na czubku głowy, oczy – niebieskie

Ubiór: 

Mężczyzna ubrany jest w materiałową kurtkę bez kaptura sięgającą do pasa, w kolorze szarym, czarną czapkę z daszkiem skórzaną, okrągłą, od środka wyłożoną materiałem podobnym do kożucha, spodnie granatowe materiałowe, buty czarne – kozaki do kolan.

Mężczyzna może posiadać przy sobie latarkę koloru czerwonego typu led, nie ma natomiast telefonu komórkowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, pod tel. alarmowy Policji – 997 albo 17 858 33 10.